HAKKIMIZDA

1994'den bu yana tecrübesi ve iş kalitesiyle herzaman güven ve memnuniyetin simgesi olmuş Tüysüzoğlu Otomotiv, sektöründeki tüm gelişmeleri ve araçların gelişimlerini takip ederek servisinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır sektörde varlığıyla güven veren Tüysüzoğlu Otomotiv, aracınızın özel servisliği üstlenmiştir. Bünyesinde kaporta, boya, mekanik, boya koruma, oto elektrik, oto döşeme, arıza tespit ve öndüzen hizmetleri bulunmaktadır. Müşterimizin servisimizden memnun ayrılması en büyük önceliğimizdir. Bu sebeple bize teslim edilen aracı en kısa sürede en iyi işçilik ile teslim ederiz.


İŞ KALİTEMİZLE GÜÇLÜYÜZ !

NEDEN BİZ ?

Biz müşterilerimizin araçlarının bakım, tamir ve onarım işlerini yüksek iş kalitesi ve yılların verdiği tecrübe ile eksiksiz yapmaktayız.

KUVVETLİ YÖNLERİMİZ

Yüksek iş kalitesi, 1994 yılından bu yana kazandığımız iş tecrübemiz, uzman ekibimiz, tüm gerekli ekipmana sahip makinalarımız ve mutlu müşterilerimiz ile güçlüyüz...

GÜLERYÜZ VE ANLAYIŞ

Müşterilerimizin içinde bulunduğu duruma her zaman anlayış ile yaklaşıp aracını teslim ederken ve alırken, hizmet sırasında güleryüzlü davranmaktayız.